Agenda

Agenda items & aankomende evenementen

Agendaweergave Lijstweergave
Interessant voor onze leden.. Dijkwerkersdag 2019: Meters maken 2019-04-11 2019-04-11 /agenda/dijkwerkersdag-2019-meters-maken/ Klimaatadaptatie #184661
Interessant voor onze leden... Mobility FFWD event 2019-03-26 2018-03-26 /agenda/mobility-ffwd-event/ Mobiliteit #d9d9d9
Interessant voor onze leden... BouwBeurs 2019 2019-02-04 2019-02-08 /agenda/bouwbeurs-2019/ Energietransitie #85d0d2 Circulaire bouw #fc2f1e
Bestuursvergadering NLingenieurs 2018-09-04 /agenda/bestuursvergadering-nlingenieurs-september/ Algemeen #85d0d2
Bestuursvergadering NLingenieurs 2018-10-18 /agenda/bestuursvergadering-nlingenieurs-oktober/ Algemeen #85d0d2
Interessant voor onze leden... RioleringsVakdagen 2019 2019-03-19 2019-03-21 /agenda/rioleringsvakdagen-2019/ Klimaatadaptatie #184661
Interessant voor onze leden... Intertraffic Amsterdam 2020-04-21 2020-04-24 /agenda/intertraffic-amsterdam-2020/ Mobiliteit #d9d9d9
Werksessie Klimaatadaptatie – DPRA & Koninklijke NLingenieurs 2018-07-05 /agenda/werksessie-klimaatadaptatie-dpra-and-koninklijke-nlingenieurs/ Klimaatadaptatie #184661
Interessant voor onze leden... Infra Relatiedagen 2019 2019-02-05 2019-02-07 /agenda/infra-relatiedagen-2019/ Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e
Stafoverleg "benen op tafelsessie" 2019 2019-09-16 2019-09-16 /agenda/stafoverleg/ Algemeen #85d0d2
Interessant voor onze leden... Brexit stakeholderinformatiebijeenkomst 2019-03-13 2019-03-13 /agenda/brexit-stakeholderinformatiebijeenkomst/ Algemeen #85d0d2
Ambassadeursdag najaar 2019 2019-09-26 2019-09-26 /agenda/ambassadeursdag-najaar-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Congres De Ingenieuze Stad 2019 & uitreiking Doe&Durf 2019-11-29 2019-11-29 /agenda/congres-de-ingenieuze-stad-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e jongNLIngenieurs #fc2f1e
Interessant voor onze leden.. netwerkbijeenkomst branches AWVN 2019-03-26 2019-03-26 /agenda/netwerkbijeenkomst-branches-awvn/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Midden voorjaar 2019 2019-03-07 2019-03-07 /agenda/regiobijeenkomst-midden-voorjaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Noord voorjaar 2019 2019-04-11 2019-04-11 /agenda/regiobijeenkomst-noord-voorjaar-2019/ Energietransitie #85d0d2 Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Zuid voorjaar 2019 2019-05-16 2019-05-16 /agenda/regiobijeenkomst-zuid-voorjaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Noord najaar 2019 2019-09-12 2019-09-12 /agenda/regiobijeenkomst-noord-najaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Midden najaar 2019 2019-10-29 2019-10-29 /agenda/regiobijeenkomst-midden-najaar-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Zuid najaar 2019 2019-11-14 2019-11-14 /agenda/regiobijeenkomst-zuid-najaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Kennis- of inspiratiesessie april 2019 2019-04-09 2019-04-09 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie/ Algemeen #85d0d2 jongNLIngenieurs #fc2f1e
Nieuwjaarsbijeenkomst & uitreiking de Vernufteling 2018 2019-01-22 2019-01-22 /agenda/uitreiking-de-vernufteling-2018-januari/ Algemeen #85d0d2
Kennis- of inspiratiesessie mei 2019 2019-05-14 2019-05-14 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie-mei-2019/ Algemeen #85d0d2 jongNLIngenieurs #fc2f1e
Kennis- of inspiratiesessie september 2019 2019-09-10 2019-09-10 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie-september-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Kennis- of inspiratiesessie oktober 2019 2019-10-08 2019-10-08 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie-oktober-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Kennis- of inspiratiesessie november 2019 2019-11-12 2019-11-12 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie-november-2019/ Energietransitie #85d0d2 Klimaatadaptatie #184661 Mobiliteit #d9d9d9 Circulaire bouw #fc2f1e Algemeen #85d0d2