Ingenieursplein op de Betondag 2019?

27 februari 2019

Op 14 november komt de betonbranche bijeen in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Voorafgaand daaraan vindt op 13 november het Betonprijsdiner plaats. 

Vorige week zijn wij samen met onze leden ABT en Witteveen+Bos bij de Betonvereniging geweest om uit te zoeken of deelname aan de Betondag 2019 interessant is voor onze leden. 

ABT en Witteveen+Bos zien een deelname als Ingenieursplein, zoals wij dat op de InfraTech hadden, op de Betondag 2019 zeker zitten. Vooral ook omdat de bezoekerscijfers over 2018 een significante deelname van ingenieurs laat zien. Ook is er veel ruimte voor het ontmoeten van young professionals en studenten van techniek en bouwkunde. 

Hierbij roepen wij onze leden op om aan te geven of er interesse is om deel te nemen aan een Ingenieursplein op de Betondag 2019. Voor meer informatie of aanmelden, neem contact op met communicatie@nlingenieurs.nl.