afbeelding voor post: Kennissessie Pensioenen biedt praktische stappen voor werkgevers - Terugblik

Kennissessie Pensioenen biedt praktische stappen voor werkgevers - Terugblik

9 september 2025

Kennissessie Pensioenen – Praktische stappen voor werkgevers

Op 9 september organiseerde NLingenieurs, in samenwerking met Schouten Zekerheid, een kennissessie speciaal voor leden over de recente wijzigingen in de pensioenwetgeving. Hoewel de nieuwe wet inmiddels van kracht is, stelden veel werkgevers de overstap nog uit. Tijdens de sessie benadrukte spreker Sander Romberg, Senior Consultant Employee Benefits, dat wachten risico’s met zich meebrengt: een uitgestelde implementatie kan leiden tot gehaaste keuzes en suboptimale resultaten.

De sessie bood concrete handvatten voor werkgevers om hun organisatie tijdig en gestructureerd voor te bereiden op de transitie. Aan de hand van de laatste ontwikkelingen en mogelijke gevolgen werden praktische stappen besproken die direct toepasbaar zijn in de praktijk.

De deelnemers gingen naar huis met waardevolle inzichten om de overgang naar de nieuwe pensioenregelingen soepel en efficiënt te laten verlopen. Het belang van vroegtijdig handelen stond hierbij centraal: hoe eerder je begint, hoe beter de voorbereiding en uitvoering.

Klik hier voor de presentatie.

×

Aanmelden nieuwsbrief