afbeelding voor post: Koninklijke NLingenieurs conjunctuurpeiling voorjaar inclusief Covid-19

Koninklijke NLingenieurs conjunctuurpeiling voorjaar inclusief Covid-19

3 juni 2020

Jaarlijks laten wij een conjunctuurpeiling onder onze leden uitvoeren. De peiling van dit voorjaar is na de uitbraak van de Civid-19 pandemie aangevuld met vragen over de gevolgen van de pandemie voor de bedrijfsvoering bij onze leden. De conjunctuurpeiling laten wij tegelijkertijd met de verschillende partners uit de bouwketen uitvoeren. De samengevoegde resultaten van deze metingen worden op dit moment geanalyseerd door het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) en zullen wij later dit jaar met jullie delen.

Je kunt nu al in deze voorjaarsconjunctuurpeiling lezen wat de invloed van Covid-19 op onze branche is

Koninklijke NLingenieurs conjunctuurpeiling voorjaar inclusief Covid-19

 

 

 

×

Aanmelden nieuwsbrief